Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 262570 от 27.01.2021, Софийски градски съд

Съд
Софийски градски съд
Дело
Гражданско дело 10481/2016
Вид
Разпореждане № 262570
Подписан
27.01.2021
Състав
АЛБЕНА МАРЧЕВА БОТЕВА

Цитирани разпоредби

Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. София, 27.01.2021 г.

СОФИЙСКИЯТ ГРАДСКИ СЪД, І ГО, І – 20 състав, в закрито заседание на 27.01.2021 г. в състав:

СЪДИЯ: АЛБЕНА БОТЕВА като разгледа гр. дело № 10481/2016 г., за да се произнесе, взе предвид следното:

С разпореждане № 319 от 25.01.2021 г. на заместник-председателя на Апелативен съд - София, делото е върнато на СГС за администриране на преписката.

Срещу постановеното по делото решение е подадена въззивна жалба, заведена в Регистратурата на СГС с вх. № 61155/29.06.2020 г. от „П.И.Б.“ АД.

Препис от постановеното по делото решение е връчен на ответника ответника на 12.06.2020 г. Следователно, срокът за въззивно обжалване е изтекъл на 26.06.2020 г. (петък, присъствен ден през 2020 г.). Въззивната жалба е подадена по пощата, като върху приложения пощенски плик има пощенско клеймо с дата 28.06.2020 г.

По изложените мотиви и на основание чл. 262, ал. 1, вр. чл. 261, т. 4 ГПК, Съдът Р А З П О Р Е Д И:

ОСТАВЯ БЕЗ ДВИЖЕНИЕ въззивна жалба с вх. № 61155/29.06.2020 г. от „П.И.Б.“ АД.

УКАЗВА на жалбоподателя, в 1-седмичен срок от връчване на препис от настоящото разпореждане, да представи по делото доказателства, че въззивна жалба с вх. № 61155/29.06.2020 г. е подадена в срок.

При неизпълнение на дадените указания в срок въззивната жалба ще бъде върната.

РАЗПОРЕЖДАНЕТО не подлежи на обжалване.

СЪДИЯ: