Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 2361 от 03.12.2020, Административен съд - Бургас

Съд
Административен съд - Бургас
Дело
Административно дело 2287/2020
Вид
Определение № 2361
Подписан
03.12.2020
В сила
18.12.2020
Състав
ГАЛЯ ДИМИТРОВА РУСЕВА

Цитирани разпоредби

  • чл.158, ал.3 · Административнопроцесуален кодекс

О П Р Е Д Е

Л Е Н И Е

Номер

2361 03.12.2020 г. град

Бургас

Административен съд – гр. Бургас, XXIIІ-ти състав, на трети декември през две хиляди и двадесета година, в закрито заседание в следния състав:

Съдия: Галя Русева като разгледа адм.д. № 2287 по описа за 2020 г., за да се произнесе, взе предвид следното:

Производството е образувано по жалба на Ж.П.М. против Заповед БС № 204/27.10.2020 г. на началника на Затвора – Бургас.

С

Разпореждане № 4472/12.11.2020 г. жалбата на М. е оставена без движение, с дадени на жалбоподателя указания за отстраняване на нередовностите по жалбата в седмодневен срок от съобщението, като жалбоподателят е предупреден, че при неизпълнение на указанията в предоставения срок, жалбата му ще бъде върната и делото – прекратено.

Жалбоподателят е уведомен за разпореждането на съда на 19.11.2020 г., видно от приложеното по делото съобщение. В рамките на указания му срок, изтекъл на 26.11.2020 г. – четвъртък, присъствен ден, същият не е отстранил нередовностите на жалбата. Това налага същата да бъде оставена без разглеждане като нередовна, а производството по делото - да се прекрати.

Мотивиран от горното и на осн. чл.158, ал.3 АПК, Бургаският административен съд

О П Р

Е Д Е Л И :

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ жалбата на Ж.П.М. против Заповед БС № 204/27.10.2020 г. на началника на Затвора – Бургас.

ПРЕКРАТЯВА производството по адм.дело № 2287/2020 г. по описа на Административен съд - Бургас.

ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва в 7- дневен срок от съобщението за изготвянето му пред Върховния административен съд на Република България.

СЪДИЯ: