Определение № 2361 от 03.12.2020, Административен съд - Бургас
- Съд
- Административен съд - Бургас
- Дело
- Административно дело 2287/2020
- Вид
- Определение № 2361
- Подписан
- 03.12.2020
- В сила
- 18.12.2020
- Състав
- ГАЛЯ ДИМИТРОВА РУСЕВА
Цитирани разпоредби
- чл.158, ал.3 · Административнопроцесуален кодекс
О П Р Е Д Е
Л Е Н И Е
Номер
2361 03.12.2020 г. град
Бургас
Административен съд – гр. Бургас, XXIIІ-ти състав, на трети декември през две хиляди и двадесета година, в закрито заседание в следния състав:
Съдия: Галя Русева като разгледа адм.д. № 2287 по описа за 2020 г., за да се произнесе, взе предвид следното:
Производството е образувано по жалба на Ж.П.М. против Заповед БС № 204/27.10.2020 г. на началника на Затвора – Бургас.
С
Разпореждане № 4472/12.11.2020 г. жалбата на М. е оставена без движение, с дадени на жалбоподателя указания за отстраняване на нередовностите по жалбата в седмодневен срок от съобщението, като жалбоподателят е предупреден, че при неизпълнение на указанията в предоставения срок, жалбата му ще бъде върната и делото – прекратено.
Жалбоподателят е уведомен за разпореждането на съда на 19.11.2020 г., видно от приложеното по делото съобщение. В рамките на указания му срок, изтекъл на 26.11.2020 г. – четвъртък, присъствен ден, същият не е отстранил нередовностите на жалбата. Това налага същата да бъде оставена без разглеждане като нередовна, а производството по делото - да се прекрати.
Мотивиран от горното и на осн. чл.158, ал.3 АПК, Бургаският административен съд
О П Р
Е Д Е Л И :
ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ жалбата на Ж.П.М. против Заповед БС № 204/27.10.2020 г. на началника на Затвора – Бургас.
ПРЕКРАТЯВА производството по адм.дело № 2287/2020 г. по описа на Административен съд - Бургас.
ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва в 7- дневен срок от съобщението за изготвянето му пред Върховния административен съд на Република България.
СЪДИЯ: