Разпореждане № 2606 от 02.09.2019, Районен съд - Дупница
- Съд
- Районен съд - Дупница
- Дело
- Гражданско дело 1658/2018
- Вид
- Разпореждане № 2606
- Подписан
- 02.09.2019
- Състав
- МИРОСЛАВ РУМЕНОВ САНЕВСКИ
Цитирани разпоредби
- чл. 261, т. 4 · Граждански процесуален кодекс
- чл. 262, ал. 1 · Граждански процесуален кодекс
- чл. 262, ал. 2 т. 2 · Граждански процесуален кодекс
Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е
2019
Дупница
Номер Година Град
ГО, V-ти
Районен съд – Дупница състав
02.09.
2019 на Година закрито
Мирослав Саневски
В заседание в следния състав:
Председател
Членове
Съдебни заседатели:
1.
2.
Секретар:
Председателя на състава
Прокурор:
Като разгледа докладваното от гражданско
1658
2018 дело № по описа за година, за да се произнесе взе предвид следното:
С разпореждане от 17.07.2019г., на основание чл. 262, ал. 1 ГПК, във вр. с чл.
261, т. 4 ГПК, съдът е указал на жалбоподателя А.Х.Д., ЕГН **********, с адрес: ***, чрез пълномощника му адв. Г.К., със служ. адрес: ***, в едноседмичен срок от получаване на съобщението да представи по делото платежен документ за внесена държавна такса в размер на 343.20 лева по сметка на Кюстендилския окръжен съд по подадената въззивна жалба с вх. № 9984/17.07.2019г. срещу решение № 419 от 18.06.2019г., постановено по гр. д. № 1658/2018г. на РС-Дупница, както и да представи документ за внасянето пред РС-Дупница, като го е предупредил за последиците при неизпълнение на дадените указания.
Видно от приложеното по делото съобщение, жалбоподателят е получил препис от разпореждането на 07.08.2019г., от което следва, че едноседмичният срок за изпълнение на дадените от съда указания е изтекъл на 14.08.2019г. В дадения му срок жалбоподателят не е отстранил нередовностите на подадената въззивна жалба, поради което същата подлежи на връщане.
При горните съображения и на основание чл.
262, ал. 2 т. 2 ГПК, съдът
Р А З
П О Р Е Д И:
ВРЪЩА въззивна жалба с с вх. № 9984/17.07.2019г., подадена от А.Х.Д., ЕГН **********, с адрес: ***, чрез пълномощника му адв. Г.К., със служ. адрес: ***, срещу решение № 419 от 18.06.2019г., постановено по гр.д.№ 1658/2018г. на РС-Дупница.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба в едноседмичен срок от връчването му пред Кюстендилския окръжен съд. РАЙОНЕН СЪДИЯ: