Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 2606 от 02.09.2019, Районен съд - Дупница

Съд
Районен съд - Дупница
Дело
Гражданско дело 1658/2018
Вид
Разпореждане № 2606
Подписан
02.09.2019
Състав
МИРОСЛАВ РУМЕНОВ САНЕВСКИ

Цитирани разпоредби

Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е

2019

Дупница

Номер Година Град

ГО, V-ти

Районен съд – Дупница състав

02.09.

2019 на Година закрито

Мирослав Саневски

В заседание в следния състав:

Председател

Членове

Съдебни заседатели:

1.

2.

Секретар:

Председателя на състава

Прокурор:

Като разгледа докладваното от гражданско

1658

2018 дело № по описа за година, за да се произнесе взе предвид следното:

С разпореждане от 17.07.2019г., на основание чл. 262, ал. 1 ГПК, във вр. с чл.

261, т. 4 ГПК, съдът е указал на жалбоподателя А.Х.Д., ЕГН **********, с адрес: ***, чрез пълномощника му адв. Г.К., със служ. адрес: ***, в едноседмичен срок от получаване на съобщението да представи по делото платежен документ за внесена държавна такса в размер на 343.20 лева по сметка на Кюстендилския окръжен съд по подадената въззивна жалба с вх. № 9984/17.07.2019г. срещу решение № 419 от 18.06.2019г., постановено по гр. д. № 1658/2018г. на РС-Дупница, както и да представи документ за внасянето пред РС-Дупница, като го е предупредил за последиците при неизпълнение на дадените указания.

Видно от приложеното по делото съобщение, жалбоподателят е получил препис от разпореждането на 07.08.2019г., от което следва, че едноседмичният срок за изпълнение на дадените от съда указания е изтекъл на 14.08.2019г. В дадения му срок жалбоподателят не е отстранил нередовностите на подадената въззивна жалба, поради което същата подлежи на връщане.

При горните съображения и на основание чл.

262, ал. 2 т. 2 ГПК, съдът

Р А З

П О Р Е Д И:

ВРЪЩА въззивна жалба с с вх. № 9984/17.07.2019г., подадена от А.Х.Д., ЕГН **********, с адрес: ***, чрез пълномощника му адв. Г.К., със служ. адрес: ***, срещу решение № 419 от 18.06.2019г., постановено по гр.д.№ 1658/2018г. на РС-Дупница.

Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба в едноседмичен срок от връчването му пред Кюстендилския окръжен съд. РАЙОНЕН СЪДИЯ: