Разпореждане № 260450 от 23.03.2021, Районен съд - Пещера
- Съд
- Районен съд - Пещера
- Дело
- Гражданско дело 760/2020
- Вид
- Разпореждане № 260450
- Подписан
- 23.03.2021
- Състав
- ВЕЛИНА АНГЕЛОВА
РАЗПОРЕЖДАНЕ №
260450 гр. Пещера, 23.03.2021 година
В ИМЕТО
НА НАРОДА
Пещерски Районен Съд, гражданска колегия, втори състав, в закрито заседание на 23.03.2021 г. в състав:
РАЙОНЕН
СЪДИЯ: ВЕЛИНА АНГЕЛОВА като разгледа докладваното от съдия Ангелова по гр. дело № 760 по описа за 2020 г., за да се произнесе прие следното:
В з.з. на 23.03.2021година проведено по гр. дело №760/2020 година по описа на Пещерския районен съд се констатира ,че е постъпила въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по делото като съдът констатира ,че жалбата е постъпила в РС-Пещера на 30.12.2020 година.
Видно от атакуваното решение в същото е връчено на ответника на 15.12.2020 година с указание ,че подлежи на обжалване в двуседмичен срок ,който е изтекъл на 29.12.2020 година-работен ден.
С оглед констатираното настоящият състав счита ,че депозираната въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по делото е просрочена ,поради което същата следва да бъде върната Водим от горното ,съдът
Р А З П О Р Е Д И :
ВРЪЩА въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по гр.дело №760/2020 година по описа на ПщРС.
Разпореждането м о ж е да бъде обжалвано пред Пазарджишкия окръжен съд , с частна жалба в едноседмичен срок от съобщението.
РАЙОНЕН
СЪДИЯ: