Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 260450 от 23.03.2021, Районен съд - Пещера

Съд
Районен съд - Пещера
Дело
Гражданско дело 760/2020
Вид
Разпореждане № 260450
Подписан
23.03.2021
Състав
ВЕЛИНА АНГЕЛОВА

РАЗПОРЕЖДАНЕ №

260450 гр. Пещера, 23.03.2021 година

В ИМЕТО

НА НАРОДА

Пещерски Районен Съд, гражданска колегия, втори състав, в закрито заседание на 23.03.2021 г. в състав:

РАЙОНЕН

СЪДИЯ: ВЕЛИНА АНГЕЛОВА като разгледа докладваното от съдия Ангелова по гр. дело № 760 по описа за 2020 г., за да се произнесе прие следното:

В з.з. на 23.03.2021година проведено по гр. дело №760/2020 година по описа на Пещерския районен съд се констатира ,че е постъпила въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по делото като съдът констатира ,че жалбата е постъпила в РС-Пещера на 30.12.2020 година.

Видно от атакуваното решение в същото е връчено на ответника на 15.12.2020 година с указание ,че подлежи на обжалване в двуседмичен срок ,който е изтекъл на 29.12.2020 година-работен ден.

С оглед констатираното настоящият състав счита ,че депозираната въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по делото е просрочена ,поради което същата следва да бъде върната Водим от горното ,съдът

Р А З П О Р Е Д И :

ВРЪЩА въззивна жалба с вх.№ 262213 от 30.12.2020 година чрез адв.Б. в качеството й на процесуален представител на ответника по делото против решение № 260246 от 08.12.2020 година постановено по гр.дело №760/2020 година по описа на ПщРС.

Разпореждането м о ж е да бъде обжалвано пред Пазарджишкия окръжен съд , с частна жалба в едноседмичен срок от съобщението.

РАЙОНЕН

СЪДИЯ: