Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Акт от 10.05.2023, Административен съд - Пазарджик

Съд
Административен съд - Пазарджик
Дело
268/2023
Подписан
10.05.2023

о п р е д е л е н и е

№ 636/10.5.2023г.

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД – ПАЗАРДЖИК, VІІІ административен административен състав, в закрито съдебно заседание в състав:

СЪДИЯ:

ВЕСЕЛКА ЗЛАТЕВА като разгледа докладваното от съдия Златева адм.д. №268 по описа на съда за 2023г., за да се произнесе взе предвид следното:

Производството е образувано по жалба на А.А.Д. ***, чрез адв. Р.А..

С определение №493 от 06.04.2023г. жалбата е оставена без движение и на жалбоподателя е дадена възможност в 7-дневен срок от получаване на съобщението да отстрани констатираните нередовности.

Разпореждането е съобщено на жалбоподателя на 18.04.2023г., като указаният 7-мо дневен срок е изтекъл на 25.04.2023г.

До момента нередностите не са отстранени, поради което и на основание чл.158, ал.3 от АПК жалбата следва да бъде оставена без разглеждане, а образуваното производство – прекратено.

Затова съдът

О П Р Е Д Е Л

И:

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ ЖАЛБАТА на А.А.Д. ***, чрез адв. Р.А..

ПРЕКРАТЯВА производството по адм. дело №268/23г. по описа на Административен съд-Пазарджик.

Определението подлежи на обжалване с частна жалба пред Върховен административен съд в 7-дневен срок от съобщението му на жалбоподателя.

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪДИЯ:/п/