Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Акт от 22.11.2019, Административен съд - Перник

Съд
Административен съд - Перник
Дело
646/2019
Подписан
22.11.2019
В сила
03.06.2020

Цитирани разпоредби

Р А З

П О Р Е Ж

Д А Н Е

№339 гр. Перник, 22.11.2019 г.

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД – ПЕРНИК, в закрито съдебно заседание на двадесет и втори ноември две хиляди и деветнадесета година, в състав:

СЪДИЯ:

ЛОРА СТЕФАНОВА

Като разгледа административно дело № 646/2019 г. по описа на съда, за да се произнесе, взе предвид следното:

Производството е по реда на чл. 158, ал. 3 от АПК.

С разпореждане от 17.10.2019 г. съдът е оставил производството по делото без движение и е дал указания на жалбоподателите в 7-мо дневен срок от съобщаването да отстранят констатираните нередовности на подадената жалба. Със същото разпореждане им е разяснено, че ако указанията не бъдат изпълнени в срок, жалбата ще бъде оставена без разглеждане, а производството по делото – прекратено.

Разпореждането е връчено на жалбоподателите съответно на 22.10.2019 г. и на 06.11.2019 г. Указаният срок е изтекъл на 13.11.2019 г. До настоящия момент указанията на съда не са изпълнени.

Затова на основание чл. 158, ал. 3 от АПК жалбата следва да бъде оставена без разглеждане, а производството по делото – прекратено.

Мотивиран от изложеното, Съдът

Р А З

П О Р Е Д И

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ жалба с вх. № 3251/16.10.2019 г., подадена от В.Н.С. и Ю.Н.С. против решение № 784/24.03.2018 г. на общински съвет – Перник.

ПРЕКРАТЯВА производството по административно дело № 646/2019 г. по описа на Административен съд – Перник.

РАЗПОРЕЖДАНЕТО подлежи на обжалване с частна жалба пред Върховния административен съд в 7-мо дневен срок от съобщаването му на страните.

Препис от разпореждането да се връчи на страните.

СЪДИЯ:

/П/