Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 272770 от 18.11.2022, Софийски градски съд

Съд
Софийски градски съд
Дело
Гражданско дело 8903/2015
Вид
Разпореждане № 272770
Подписан
18.11.2022
Състав
ДЕСИСЛАВА ГЕОРГИЕВА ЯНЕВА-ДИМИТРОВА

Цитирани разпоредби

Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр.София, 18.11.2022 г.

СОФИЙСКИ ГРАДСКИ СЪД, ГК, І г.о., 5 състав, в закрито заседание през 2022 г. в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Д. ЯНЕВА при секретаря .………, като разгледа докладваното от съдията гр.д. № 8903 по описа за 2015 год., за да се произнесе взе предвид следното:

По въззивна жалба вх.№ 311030/14.11.2022 г., подадена по електронен път на 12.11.2022 г.:

Въззивната жалба е просрочена.

Съобщение за решението е получено от жалбоподателката на 28.10.2022 г., поради което срокът за подаване на въззивна жалба е изтекъл на 11.11.2022 г., а жалбата е подадена на 12.11.2022 г.

Въззивната жалба е подписана от адвоката на жалбоподателката на 11.11.2022г., но самата въззивна жалба е подадена по електронен път на 12.11.2022 г. в 00 часа и 21 минути.

Мотивиран така, на основание чл. 262, ал.2, т.1 от ГПК, съдът Р А З П О Р Е Д И :

ВРЪЩА въззивна жалба на Д.Д. Любенова с вх.№ 311030/14.11.2022 г., подадена по електронен път на 12.11.2022 г.

Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред САС в едноседмичен срок от връчването.

СЪДИЯ :