Разпореждане № 2494 от 13.05.2024, Окръжен съд - Варна
- Съд
- Окръжен съд - Варна
- Дело
- Търговско дело 137/2023
- Вид
- Разпореждане № 2494
- Подписан
- 13.05.2024
- Състав
- Пламен Атанасов Атанасов
Цитирани разпоредби
- чл.262, ал.2, т.2 · Граждански процесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
№ 2494 гр. Варна, 13.05.2024 г.
ОКРЪЖЕН СЪД – ВАРНА в закрито заседание на тринадесети май през две хиляди двадесет и четвърта година в следния състав:
Председател: Пламен Ат. Атанасов като разгледа докладваното от Пламен Ат. Атанасов Търговско дело № 20233100900137 по описа за 2023 година за да се произнесе взе предвид следното:
С Разпореждане №2026 от 12.04.2024г. е оставена без движение въззивната жалба подадена от “Восток Енерджи“ ЕООД, с ЕИК 206710895, като на жалбоподателя са дадени указания за отстраняване на пороците й в едноседмичен срок от съобщаването. Със същото разпореждане, са посочени и какви са неблагоприятните последици при неизпълнение в срок.
Съобщението с указанията на съда, е получено от жалбоподателя на 25.04.2024г., вследствие от което срока за отстраняване на недостатъците на жалбата е изтекъл на 09.05.2024г.
В течение на срока и до настоящия момент пороците на жалбата не са отстранени, поради което същата, следва да бъде върната.
Воден от горното и на основание чл.262, ал.2, т.2 от ГПК, съдът РАЗПОРЕДИ:
ВРЪЩА въззивна жалба с вх.№9331 от 10.04.2024г. на “Восток Енерджи“ ЕООД, с ЕИК 206710895, със седалище и адрес на управление: гр.София, бул.“Черни връх“ №25А, ет.3, офис 2, представлявано от Васил Барский, поради неотстраняване в срок на нередовностите ѝ.
Разпореждането подлежи на обжалване, с частна жалба пред ВАп.С, в едноседмичен срок от съобщаването му.
Съдия при Окръжен съд – Варна: _______________________
1