Акт от 23.11.2023, Административен съд - Плевен
- Съд
- Административен съд - Плевен
- Дело
- 808/2023
- Подписан
- 23.11.2023
Цитирани разпоредби
- чл. 158, ал. 3 · Административнопроцесуален кодекс
О
П Р Е
Д Е Л
Е Н И Е
№ 2164 гр.Плевен, 23.11.2023 год.
Административен съд - гр.Плевен, десети административен състав, в закрито съдебно заседание на двадесет и трети ноември две хиляди двадесет и трета година в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ: Любомира Кръстева като разгледа докладваното от съдия Кръстева адм.дело № 808/2023 г. по описа на Административен съд – Плевен, за да се произнесе, взе предвид следното:
Производство по ЗИНЗС във вр. с АПК.
Производството е образувано въз основа на жалба с вх.№ 5830/05.102023 г. подадена от М.М.А., ЕГН**********, лишен от свобода Затвора Белене, против решение на главен директор на ГДИН, с което е отказано преместване в Затвора Варна.
С разпореждане от 06.10.2023 г. съдът е оставил без движение жалбата и е предоставил на жалбоподателя срок за отстраняване на недостатъци на жалбата – да посочи обжалвания акт, да посочи в какво се състои незаконосъобразността на акта, да представи документ за внесена държавна такса в размер на 10 лв. по сметка на съда. Съдът е предупредил жалбоподателя, че при неизпълнение на разпореждането, жалбата му ще бъде върната и производството по делото ще бъде прекратено.
Съобщението е получено от жалбоподателя на 11.10.2023 г. Срокът за отстраняване на нередовностите е изтекъл на 18.10.2023 г., сряда, работен ден.
До момента по делото не са представени доказателства за отстраняване на нередовностите.
Следва на основание чл. 158, ал. 3 от АПК жалбата да бъде оставена без разглеждане и производството по делото да бъде прекратено.
Воден от горното, Плевенски административен съд, десети административен състав,
О П Р Е Д Е Л И :
ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ жалба с вх.№5830/05.10.2023 г. подадена от М.М.А., ЕГН**********, лишен от свобода Затвора Белене.
ПРЕКРАТЯВА производството по административно дело № 808 по описа на Административен съд - Плевен за 2023 год.
ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва с частна жалба в 7 - дневен срок от съобщението пред тричленен състав на АдмС - Плевен.
Препис от определението да се изпрати на жалбоподателя.
Административен съдия:/п/