Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 15116 от 18.02.2022, Софийски районен съд

Съд
Софийски районен съд
Дело
Гражданско дело 72597/2021
Вид
Разпореждане № 15116
Подписан
18.02.2022
В сила
18.02.2022
Състав
СТЕФАН ИСАКОВ ШЕКЕРДЖИЙСКИ

РАЗПОРЕЖДАНЕ

№ 15116 гр. София, 18.02.2022 г.

СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 76 СЪСТАВ, в закрито заседание на осемнадесети февруари през две хиляди двадесет и втора година в следния състав:

Председател: СТЕФАН ИС. ШЕКЕРДЖИЙСКИ като разгледа докладваното от СТЕФАН ИС. ШЕКЕРДЖИЙСКИ Гражданско дело № 20211110172597 по описа за 2021 година

Предявен е иск, изпратен по ЕКОНТ, като датата видна от клеймото е 20.12.2022г.

Едномесечният срок, в който е могло да се стори това процесуално действие е изтекъл на 17.12.2021г.

С оглед посоченото, Съдът

РАЗПОРЕДИ:

В 7-во дневен срок от получаване на съобщението да се представят доказателства, че исковата молба е предявена в едномесечния, предвиден за това срок при неизпълнение в срок, исковата молба ще бъде върната Съдия при Софийски районен съд: _______________________ 1