Разпореждане № 260017 от 17.01.2022, Апелативен съд - Варна
- Съд
- Апелативен съд - Варна
- Дело
- Въззивно частно гражданско дело 626/2019
- Вид
- Разпореждане № 260017
- Подписан
- 17.01.2022
- Състав
- МАРИНЕЛА ГАНЧЕВА ДОНЧЕВА
Цитирани разпоредби
- чл. 47 ал.2 · Граждански процесуален кодекс
- чл. 47 ал. 5 · Граждански процесуален кодекс
Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е
№
Съдът като разгледа докладваното от съдия
М.ДОНЧЕВА в.ч.гр.д. № 626/2019 год, за да се произнесе, взе предвид следното:
С разпореждане №
260558/21.07.2021 год е продължен срокът за изпълнение на указанията, дадени с разпореждане № 260162/28.09.2020 год, продължен с разпореждане № 260062/22.01.2021 год и с разпореждане № 260342/21.04.2021 год с още един месец, считано от връчването му.
Съобщението за постановеното разпореждане № 260558/21.07.2021 год е връчено по реда на чл. 47 от ГПК чрез залепване на уведомление на адреса на процесуалния представител на страната – адв. Н.М., на 06.11.2021 год.
Съгласно разпоредбата на чл. 47 ал. 5 от ГПК същото се счита връчено на 22.11.2021 год – първият присъствен ден след изтичане на срока по чл. 47 ал.2 от ГПК.
С оглед горното и съгласно разпореждане № 260558/21.07.2021 год, срокът за изпълнение на указанията, дадени с разпореждане № 260162/28.09.2020 год, за отстраняване на нередовностите на касационна частна жалба вх. № 260635/23.09.2020 год срещу определение № 333/24.06.2020 год по в.гр.д. № 626/2019 год на Апелативен съд Варна изтича на 22.12.2021 год.
Към настоящия момент дадените указания не са изпълнени, поради което касационна частна жалба вх. № 260635/23.09.2020 год срещу определение № 333/24.06.2020 год по в.гр.д. № 626/2019 год на Апелативен съд Варна следва да бъде върната.
Водим от горното съдът
Р
А З П О Р Е Д И:
ВРЪЩА касационна частна жалба вх. № 260635/23.09.2020 год срещу определение № 333/24.06.2020 год по в.гр.д. № 626/2019 год на Апелативен съд Варна.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба в едноседмичен срок от съобщението пред ВКС на РБ.
Апелативен съдия
:
/М.Дончева/