Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 523 от 08.06.2020, Административен съд - Ловеч

Съд
Административен съд - Ловеч
Дело
Административно дело 210/2020
Вид
Определение № 523
Подписан
08.06.2020
В сила
19.06.2020
Състав
ЛЮБОМИРА ЛЮБЕНОВА КРЪСТЕВА

Цитирани разпоредби

ОПРЕДЕЛЕНИЕ

№ гр.Ловеч, 08.06.2020 г.

ЛОВЕШКИ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, VІ-ти административен състав, в закрито съдебно заседание на осми юни две хиляди и двадесета година в състав:

СЪДИЯ: ЛЮБОМИРА КРЪСТЕВА като разгледа докладваното от съдия Кръстева адм.дело №210 по описа за 2020 година и на основание данните по делото и закона, за да се произнесе взе предвид следното:

Производство по чл. 284 от ЗИНЗС.

Производството е образувано въз основа на искова молба с вх.№1515/08.05.2020 г. подадена от П.В.Е. с ЕГН**********, лишен от свобода, Затвора ***.

В исковата молба няма посочена цена на иска. Не са посочени и отменени като незаконосъобразни административни актове на ответника ГДИН – София, от които да са произтекли някакви вреди, не са конкретизирани и вреди, претърпени от Е..

С определение от 12.05.2020 г. съдът е предоставил на ищеца 7-дневен срок за отстраняване на нередовностите. Съобщението е връчено на 18.05.2020 г. срокът е изтекъл на 26.05.2020 г.

До момента по делото не са представени доказателства за изпълнение определението на съда.

Следва да се остави без разглеждане подадената искова молба и да се прекрати производството по делото.

С оглед изложеното и на осн. чл. 158, ал. 3 от АПК, Ловешки административен съд, шести административен състав, ОПРЕДЕЛИ:

І. ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ искова молба с вх.№1515/08.05.2020 г. подадена от П.В.Е. с ЕГН**********, лишен от свобода, Затвора ***, и ПРЕКРАТЯВА производството по делото.

ІІ. Определението подлежи на обжалване в 7-дневен срок от съобщението с частна жалба пред тричленен състав на АдмС – Ловеч.

ІІІ. Препис от определението да се връчи на ищеца.

Административен съдия: