Определение № 523 от 08.06.2020, Административен съд - Ловеч
- Съд
- Административен съд - Ловеч
- Дело
- Административно дело 210/2020
- Вид
- Определение № 523
- Подписан
- 08.06.2020
- В сила
- 19.06.2020
- Състав
- ЛЮБОМИРА ЛЮБЕНОВА КРЪСТЕВА
Цитирани разпоредби
- чл. 158, ал. 3 · Административнопроцесуален кодекс
ОПРЕДЕЛЕНИЕ
№ гр.Ловеч, 08.06.2020 г.
ЛОВЕШКИ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, VІ-ти административен състав, в закрито съдебно заседание на осми юни две хиляди и двадесета година в състав:
СЪДИЯ: ЛЮБОМИРА КРЪСТЕВА като разгледа докладваното от съдия Кръстева адм.дело №210 по описа за 2020 година и на основание данните по делото и закона, за да се произнесе взе предвид следното:
Производство по чл. 284 от ЗИНЗС.
Производството е образувано въз основа на искова молба с вх.№1515/08.05.2020 г. подадена от П.В.Е. с ЕГН**********, лишен от свобода, Затвора ***.
В исковата молба няма посочена цена на иска. Не са посочени и отменени като незаконосъобразни административни актове на ответника ГДИН – София, от които да са произтекли някакви вреди, не са конкретизирани и вреди, претърпени от Е..
С определение от 12.05.2020 г. съдът е предоставил на ищеца 7-дневен срок за отстраняване на нередовностите. Съобщението е връчено на 18.05.2020 г. срокът е изтекъл на 26.05.2020 г.
До момента по делото не са представени доказателства за изпълнение определението на съда.
Следва да се остави без разглеждане подадената искова молба и да се прекрати производството по делото.
С оглед изложеното и на осн. чл. 158, ал. 3 от АПК, Ловешки административен съд, шести административен състав, ОПРЕДЕЛИ:
І. ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ искова молба с вх.№1515/08.05.2020 г. подадена от П.В.Е. с ЕГН**********, лишен от свобода, Затвора ***, и ПРЕКРАТЯВА производството по делото.
ІІ. Определението подлежи на обжалване в 7-дневен срок от съобщението с частна жалба пред тричленен състав на АдмС – Ловеч.
ІІІ. Препис от определението да се връчи на ищеца.
Административен съдия: