Разпореждане № 239 от 15.04.2021, Административен съд - Ловеч
- Съд
- Административен съд - Ловеч
- Дело
- Административно дело 200/2020
- Вид
- Разпореждане № 239
- Подписан
- 15.04.2021
- Състав
- ЛЮБОМИРА ЛЮБЕНОВА КРЪСТЕВА
Цитирани разпоредби
- чл. 213а, ал.1, изр.последно · Административнопроцесуален кодекс
- чл.227а, ал. 3 · Административнопроцесуален кодекс
Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. Ловеч, 15.04.2021 г.
ЛОВЕШКИ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, в закрито съдебно заседание, съдия Любомира Кръстева, като разгледа данните по адм.д. № 200 по описа за 2020 год. на Ловешки административен съд, на основание данните по делото и закона, установи следното:
Постъпила е касационна жалба вх. № 1138/01.042021 г. „Милкком“ ООД, гр.Луковит, чрез адв. А.А., против Решение № 14/23.02.2021 г., постановено по адм. дело №200/2020 г. по описа на Ловешки административен съд. Подписана е от адвокат и има представен е документ за внесена държавна такса в размерите по чл.227а, ал. 3 от АПК.
Съобщението за изготвеното решение ведно с копие от решението е получено от касатора на 17.03.2021 г.
Срокът е 14-дневен и изтича на 31.03.2021 г., сряда, работен ден.
Касационната жалба е подадена на 01.04.2020 г. по куриер. Върху пратката е посочен „ден на разнос 01.04.2021 г.“ и са поставени две клейма от 01.04.2021 г., което е след изтичане на срока. Няма клеймо, което да сочи, че жалбата е подадена в срок до 31.03.2021 г. по пощата.
Следва да се остави без движение касационната жалба и да се предостави на касатора 7-дневен срок, в който да представи доказателства за подаване на жалбата в срок.
Предвид изложеното съдията – докладчик
Р А З П О Р Е Д И:
ОСТАВЯ БЕЗ ДВИЖЕНИЕ касационната жалба вх.№ 1138/01.042021 г. „Милкком“ ООД, гр.Луковит, чрез адв. А.А., против Решение № 14/23.02.2021 г., постановено по адм. дело №200/2020 г. по описа на Ловешки административен съд, и предоставя на касатора 7-дневен срок от съобщението, в който да отстрани следните недостатъци на жалбата:
Да представи доказателства за подаване на касационната жалба в срок до 31.03.2021 г.
ПРИ НЕИЗПЪЛНЕНИЕ на разпореждането в срок, на основание чл. 213а, ал.1, изр.последно от АПК касационната жалба ще бъде върната.
Препис от разпореждането да се връчи на касатора чрез адв. А.А..
Административен съдия: