Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 20664 от 20.05.2024, Софийски районен съд

Съд
Софийски районен съд
Дело
Гражданско дело 60559/2023
Вид
Определение № 20664
Подписан
20.05.2024
В сила
26.07.2024
Състав
СНЕЖАНА АНДОНОВА ЧАЛЪКОВА

ОПРЕДЕЛЕНИЕ

№ 20664 гр. София, 20.05.2024 г.

СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 83 СЪСТАВ, в закрито заседание на двадесети май през две хиляди двадесет и четвърта година в следния състав:

Председател: СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА като разгледа докладваното от СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА Гражданско дело № 20231110160559 по описа за 2023 година

Подадена е молба с вх.№ 313886/06.11.2023 г. от С. И. Г..

С разпореждане от 07.11.2023 г. съдът е дал на молителката едноседмичен срок да отстрани констатираните в молбата нередовности. Разпореждането е редовно връчено на молителката на 05.03.2024 г. Указанията на съда не са изпълнени до настоящия момент, а даденият от съда срок е изтекъл на 12.03.2024 г.

Поради това, молбата и приложенията към нея следва да бъдат върнати на молителката, а производството по делото – прекратено.

Предвид изложеното и на основание § 1 от ЗР на ЗЗДН, във вр. с чл. 129, ал. 3, пр. 1 ГПК, съдът

ОПРЕДЕЛИ:

ПРЕКРАТЯВА ПРОИЗВОДСТВОТО по гр.дело № 60559/2023 г. по описа на Софийския районен съд, 83 състав, и ВРЪЩА молбата за защита по ЗЗДН с вх. № 313886/06.11.2023 г. с приложенията.

ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва с частна жалба пред Софийския градски съд в едноседмичен срок от връчването му на молителя.

Съдия при Софийски районен съд: _______________________ 1