Определение № 20664 от 20.05.2024, Софийски районен съд
- Съд
- Софийски районен съд
- Дело
- Гражданско дело 60559/2023
- Вид
- Определение № 20664
- Подписан
- 20.05.2024
- В сила
- 26.07.2024
- Състав
- СНЕЖАНА АНДОНОВА ЧАЛЪКОВА
ОПРЕДЕЛЕНИЕ
№ 20664 гр. София, 20.05.2024 г.
СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 83 СЪСТАВ, в закрито заседание на двадесети май през две хиляди двадесет и четвърта година в следния състав:
Председател: СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА като разгледа докладваното от СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА Гражданско дело № 20231110160559 по описа за 2023 година
Подадена е молба с вх.№ 313886/06.11.2023 г. от С. И. Г..
С разпореждане от 07.11.2023 г. съдът е дал на молителката едноседмичен срок да отстрани констатираните в молбата нередовности. Разпореждането е редовно връчено на молителката на 05.03.2024 г. Указанията на съда не са изпълнени до настоящия момент, а даденият от съда срок е изтекъл на 12.03.2024 г.
Поради това, молбата и приложенията към нея следва да бъдат върнати на молителката, а производството по делото – прекратено.
Предвид изложеното и на основание § 1 от ЗР на ЗЗДН, във вр. с чл. 129, ал. 3, пр. 1 ГПК, съдът
ОПРЕДЕЛИ:
ПРЕКРАТЯВА ПРОИЗВОДСТВОТО по гр.дело № 60559/2023 г. по описа на Софийския районен съд, 83 състав, и ВРЪЩА молбата за защита по ЗЗДН с вх. № 313886/06.11.2023 г. с приложенията.
ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва с частна жалба пред Софийския градски съд в едноседмичен срок от връчването му на молителя.
Съдия при Софийски районен съд: _______________________ 1