Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 2288 от 22.05.2025, Административен съд - Пазарджик

Съд
Административен съд - Пазарджик
Дело
Административно дело 295/2025
Вид
Разпореждане № 2288
Подписан
22.05.2025
Състав
Веселка Златева

Цитирани разпоредби

РАЗПОРЕЖДАНЕ

№ 2288 по входящ номер № 4349 от 09.05.2025 г.

Пазарджик, 22.05.2025 г.

Административният съд - Пазарджик - VIII състав, в закрито заседание в състав:

Съдия:

ВЕСЕЛКА ЗЛАТЕВА като разгледа докладваното от съдията Веселка Златева административно дело № 295 по описа за 2025 година на Административен съд - Пазарджик, за да се произнесе, взе предвид следното:

Производството по делото е образувано по жалба на И. П., понастоящем в Затвора – [населено място], против определение №1831 от 28.04.2025г., постановено по адм.д.№295/25г. по описа на Административен съд – Пазарджик.

Определението е връчено лично на жалбоподателя на 30.04.2025г., съответно срокът за обжалване изтича на 07.05.2025г.

Жалбата е подадена на 08.05.2025г., видно от пощенското клеймо върху пощенски плик, т.е. след изтичане на 7-дневния срок за обжалване. При тези данни е налице основанието по чл. 215, т. 3 от АПК, като касационна частна жалба следва да бъде оставена без разглеждане.

Водим от гореизложеното и на основание чл. 213а, ал. 2 от АПК, във вр. с чл. 215, т. 3 от АПК съдът

Р А З П О Р Е Д И:

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ касационна частна жалба с вх. №4349/09.05.2025г. от И. П., понастоящем в Затвора – [населено място] против определение №1831 от 28.04.2025г., постановено по адм.д.№295/25г. по описа на Административен съд – Пазарджик.

Разпореждането може да се обжалва с частна жалба пред тричленен състав на Административен съд –Пазарджик в 7-дневен срок от съобщаването му.

Съдия: