Разпореждане № 2288 от 22.05.2025, Административен съд - Пазарджик
- Съд
- Административен съд - Пазарджик
- Дело
- Административно дело 295/2025
- Вид
- Разпореждане № 2288
- Подписан
- 22.05.2025
- Състав
- Веселка Златева
Цитирани разпоредби
- чл. 213а, ал. 2 · Административнопроцесуален кодекс
- чл. 215, т. 3 · Административнопроцесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
№ 2288 по входящ номер № 4349 от 09.05.2025 г.
Пазарджик, 22.05.2025 г.
Административният съд - Пазарджик - VIII състав, в закрито заседание в състав:
Съдия:
ВЕСЕЛКА ЗЛАТЕВА като разгледа докладваното от съдията Веселка Златева административно дело № 295 по описа за 2025 година на Административен съд - Пазарджик, за да се произнесе, взе предвид следното:
Производството по делото е образувано по жалба на И. П., понастоящем в Затвора – [населено място], против определение №1831 от 28.04.2025г., постановено по адм.д.№295/25г. по описа на Административен съд – Пазарджик.
Определението е връчено лично на жалбоподателя на 30.04.2025г., съответно срокът за обжалване изтича на 07.05.2025г.
Жалбата е подадена на 08.05.2025г., видно от пощенското клеймо върху пощенски плик, т.е. след изтичане на 7-дневния срок за обжалване. При тези данни е налице основанието по чл. 215, т. 3 от АПК, като касационна частна жалба следва да бъде оставена без разглеждане.
Водим от гореизложеното и на основание чл. 213а, ал. 2 от АПК, във вр. с чл. 215, т. 3 от АПК съдът
Р А З П О Р Е Д И:
ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ касационна частна жалба с вх. №4349/09.05.2025г. от И. П., понастоящем в Затвора – [населено място] против определение №1831 от 28.04.2025г., постановено по адм.д.№295/25г. по описа на Административен съд – Пазарджик.
Разпореждането може да се обжалва с частна жалба пред тричленен състав на Административен съд –Пазарджик в 7-дневен срок от съобщаването му.
Съдия: