Акт от 05.04.2024, Софийски районен съд
- Съд
- Софийски районен съд
- Дело
- 5064/2024
- Подписан
- 05.04.2024
ОПРЕДЕЛЕНИЕ
№ 14765 гр. София, 05.04.2024 г.
СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 83 СЪСТАВ, в закрито заседание на пети април през две хиляди двадесет и четвърта година в следния състав:
Председател:СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА като разгледа докладваното от СНЕЖАНА АНД. ЧАЛЪКОВА Гражданско дело № 20241110105064 по описа за 2024 година
Подадена е молба, постъпила чрез 09 РУП при СДВР с вх.№ 27326/29.01.2024 г. от Г.
В. М..
С разпореждане от 29.01.2024 г. съдът е дал на молителката едноседмичен срок да отстрани констатираните в молбата нередовности, включително да посочи пълни и точни данни за ответника. С молба от 09.02.2024 г. молителката е отстранила само част от констатираните нередовности.
С разпореждане от 12.02.2024 г. съдът отново е дал на молителката едноседмичен срок от връчване на същото да посочи ЕГН на ответника или поне дата и година на раждане, както и адрес, на който се намира ответникът и телефон за връзка. Разпореждането е редовно връчено на молителката на 17.02.2024 г. Указанията на съда не са изпълнени до настоящия момент, а даденият от съда срок е изтекъл на 26.02.2024 г.
Поради това, молбата и приложенията към нея следва да бъдат върнати на молителката, а производството по делото – прекратено.
Предвид изложеното и на основание § 1 от ЗР на ЗЗДН, във вр. с чл. 129, ал. 3, пр. 1 ГПК, съдът
ОПРЕДЕЛИ:
ПРЕКРАТЯВА ПРОИЗВОДСТВОТО по гр.дело № 5064/2024 г. по описа на Софийския районен съд, 83 състав, и ВРЪЩА молбата за защита по ЗЗДН с вх.№ 27326/29.01.2024 г. с приложенията.
ОПРЕДЕЛЕНИЕТО може да се обжалва с частна жалба пред Софийския градски съд в едноседмичен срок от връчването му на молителя.
Съдия при Софийски районен съд: _______________________
1