Разпореждане № 261918 от 18.01.2021, Районен съд - Варна
- Съд
- Районен съд - Варна
- Дело
- Гражданско дело 8171/2020
- Вид
- Разпореждане № 261918
- Подписан
- 18.01.2021
- Състав
- ДЕНИЦА ДОБРЕВА ДОБРЕВА
Цитирани разпоредби
- чл. 262, ал. 2, т. 2 · Граждански процесуален кодекс
- чл. 60, ал. 4 · Граждански процесуален кодекс
Р
А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. Варна
№ ……….../18.01.2021г.
ВАРНЕНСКИЯТ РАЙОНЕН
СЪД, ГРАЖДАНСКО ОТДЕЛЕНИЕ, 46-ти състав, в закрито заседание, в състав
РАЙОНЕН СЪДИЯ: ДЕНИЦА ДОБРЕВА като разгледа докладваното от съдията гр.д.
№ 8171/2020год., по описа на
ВРС.
Постъпила е въззивна жалба вх. № 290788/21.12.2020г. от ЗАД „Булстрад Виена Иншурънс Груп“, чрез юрк. Николай Злидолски, против решение по делото.
С Разпореждане № 275674/22.12.2020г., постановено по настоящото дело, съдът е дал указание на жалбоподателя за отстраняване на нередовностите по подадената жалба, като е указал и последиците при неизпълнение на указанията.
Съобщението с указанията на съда е редовно връчено на жалбоподателя на 05.01.2021г.
Съобразно правилото на чл. 60, ал. 4 ГПК, срокът за отстраняване на нередовностите е изтекъл на 13.01.2021г.
В указания срок и до настоящия момент не е депозирана молба, насочена към отстраняване на нередовностите на подадената въззивна жалба.
С оглед гореизложеното и на основание чл. 262, ал. 2, т. 2 ГПК жалбата подлежи на връщане.
Мотивиран от изложеното, съдът
Р А З П О Р Е Д И :
ВРЪЩА въззивна жалба вх. № 290788/21.12.2020г. от ЗАД „БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“, чрез юрк.
Николай Злидолски,, против решение по гр.д № 8171/2020г. по описа на ВРС.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Варненския окръжен съд в едноседмичен срок от връчването му на жалбоподателя.
РАЙОНЕН
СЪДИЯ: