Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 261918 от 18.01.2021, Районен съд - Варна

Съд
Районен съд - Варна
Дело
Гражданско дело 8171/2020
Вид
Разпореждане № 261918
Подписан
18.01.2021
Състав
ДЕНИЦА ДОБРЕВА ДОБРЕВА

Цитирани разпоредби

Р

А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. Варна

№ ……….../18.01.2021г.

ВАРНЕНСКИЯТ РАЙОНЕН

СЪД, ГРАЖДАНСКО ОТДЕЛЕНИЕ, 46-ти състав, в закрито заседание, в състав

РАЙОНЕН СЪДИЯ: ДЕНИЦА ДОБРЕВА като разгледа докладваното от съдията гр.д.

№ 8171/2020год., по описа на

ВРС.

Постъпила е въззивна жалба вх. № 290788/21.12.2020г. от ЗАД „Булстрад Виена Иншурънс Груп“, чрез юрк. Николай Злидолски, против решение по делото.

С Разпореждане № 275674/22.12.2020г., постановено по настоящото дело, съдът е дал указание на жалбоподателя за отстраняване на нередовностите по подадената жалба, като е указал и последиците при неизпълнение на указанията.

Съобщението с указанията на съда е редовно връчено на жалбоподателя на 05.01.2021г.

Съобразно правилото на чл. 60, ал. 4 ГПК, срокът за отстраняване на нередовностите е изтекъл на 13.01.2021г.

В указания срок и до настоящия момент не е депозирана молба, насочена към отстраняване на нередовностите на подадената въззивна жалба.

С оглед гореизложеното и на основание чл. 262, ал. 2, т. 2 ГПК жалбата подлежи на връщане.

Мотивиран от изложеното, съдът

Р А З П О Р Е Д И :

ВРЪЩА въззивна жалба вх. № 290788/21.12.2020г. от ЗАД „БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“, чрез юрк.

Николай Злидолски,, против решение по гр.д № 8171/2020г. по описа на ВРС.

Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Варненския окръжен съд в едноседмичен срок от връчването му на жалбоподателя.

РАЙОНЕН

СЪДИЯ: