Разпореждане № 4444 от 26.09.2022, Окръжен съд - Варна
- Съд
- Окръжен съд - Варна
- Дело
- Въззивно гражданско дело 646/2022
- Вид
- Разпореждане № 4444
- Подписан
- 26.09.2022
- В сила
- 26.09.2022
- Състав
- Красимир Тодоров Василев
Цитирани разпоредби
- чл. 286, ал. 1, т. 2 · Граждански процесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
№ 4444 гр. Варна, 26.09.2022 г.
ОКРЪЖЕН СЪД – ВАРНА, I СЪСТАВ, в закрито заседание на двадесет и трети септември през две хиляди двадесет и втора година в следния състав:
Съдия:
Красимир Т. Василев като разгледа докладваното от Красимир Т. Василев Въззивно гражданско дело № 20223100500646 по описа за 2022 година за да се произнесе взе предвид следното:
Подадена е касационна жалба с вх. № 19585/19.08.2022 г. от „Антарес Инвест“ ЕООД, чрез адв. К. А. Д., срещу Решение № 869/06.07.2022 г. по в. гр. дело № 646 по описа на ВОС за 2022 г.
С Разпореждане № 4007/24.08.2022 г. са дадени указания на жалбоподателя за отстраняване на констатирани нередовности по жалбата, в едноседмичен срок от връчване на съобщението. Препис от разпореждането е надлежно връчен на страната на 01.09.2022 г.
В предоставения от съда срок, изтекъл на 08.09.2022 г. (присъствен ден), а и до настоящия момент нередовностите по касационната жалба не са отстранени, поради което на основание чл. 286, ал. 1, т. 2 от ГПК, същата следва да бъде върната.
Мотивиран от изложеното, съдът
РАЗПОРЕДИ:
ВРЪЩА касационна жалба с вх. № 19585/19.08.2022 г. от „Антарес Инвест“ ЕООД, чрез адв. К. А. Д., срещу Решение № 869/06.07.2022 г. по в. гр. дело № 646 по описа на ВОС за 2022 г.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Варненски апелативен съд, в едноседмичен срок от връчването му на жалбоподателя.
1
Съдия при Окръжен съд – Варна: _______________________ 2