Определение № 2043 от 07.12.2020, Административен съд - Пловдив
- Съд
- Административен съд - Пловдив
- Дело
- Административно дело 2504/2020
- Вид
- Определение № 2043
- Подписан
- 07.12.2020
- Състав
- ДАРИНА СТОЙКОВА МАТЕЕВА
О П Р Е Д Е
Л Е Н И Е
№ 2043 гр. Пловдив, 07.12. 2020 год.
В ИМЕТО
НА НАРОДА
АДМИНИСТРАТИВЕН
СЪД - ПЛОВДИВ, в закрито заседание на седми декември през две хиляди и двадесета година в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:ДАРИНА МАТЕЕВА като разгледа докладваното от
Председателя адм. дело № 2504 по описа за 2020 год., констатира следното:
Производството по делото е образувано по жалба на П.Г.Г.,ЕГН **********,*** против Заповед № 20-ОА-1517 от 07.08.2020г. на Кмета на Община Пловдив,с която е одобрен проект за ПУП-ПРЗ за Пи с ид.№ 56784..273.32 по КККР на гр.Пловдив,местност „Прослав“ за промяна предназначението на земеделска земя за жилищно строителство.
Съдът е констатирал ,че жалбоподателят не е внесъл ДТ от 10 лева по настоящата сметка на Административен съд Пловдив,а таксата е внесена по старата сметка на съда,както че не е представил доказателства за срочността на жалбата си, като е било указано да стори това в 7-дневен от съобщаване на Разпореждане № 6007 от 05.10.2020г.
Видно е,че съдебният деловодител е уведомил жалбоподателя чрез служител в кантората на адвокат А.Й. /посочен е в жалбата съдебен адрес на казания адвокат/ на 06.11.2020г.,като срокът е изтекъл на 13.11.2020г.
По изложеното и на основание чл.158ал.3 от АПК, жалбата ще следва да бъде оставена без разглеждане, а образуваното съдебно производство да се прекрати.
По изложените съображения, съдът
О П Р Е Д Е Л И :
ОСТАВЯ БЕЗ
РАЗГЛЕЖДАНЕ жалба на П.Г.Г.,ЕГН **********,*** против Заповед № 20-ОА-1517 от 07.08.2020г. на Кмета на Община Пловдив,с която е одобрен проект за ПУП-ПРЗ за Пи с ид.№ 56784..273.32 по КККР на гр.Пловдив,местност „Прослав“ за промяна предназначението на земеделска земя за жилищно строителство
ПРЕКРАТЯВА адм. дело №2504 /2020 година,Първо отделение,I състав, Административен съд-Пловдив.
Определението може да се обжалва пред Върховен административен съд в седемдневен срок от съобщаването му.
СЪДИЯ: