Разпореждане № 250 от 22.04.2021, Административен съд - Ловеч
- Съд
- Административен съд - Ловеч
- Дело
- Административно дело 200/2020
- Вид
- Разпореждане № 250
- Подписан
- 22.04.2021
- Състав
- ЛЮБОМИРА ЛЮБЕНОВА КРЪСТЕВА
Цитирани разпоредби
- чл.227а, ал. 3 · Административнопроцесуален кодекс
Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. Ловеч, 22.04.2021 г.
ЛОВЕШКИ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, в закрито съдебно заседание, съдия Любомира Кръстева, като разгледа данните по адм.д. № 200 по описа за 2020 год. на Ловешки административен съд, на основание данните по делото и закона, установи следното:
Постъпила е касационна жалба вх. № 1138/01.042021 г.
„Милкком“ ООД, гр.Луковит, чрез адв. А.А., против Решение № 14/23.02.2021 г., постановено по адм. дело №200/2020 г. по описа на Ловешки административен съд.
Подписана е от адвокат и има представен е документ за внесена държавна такса в размерите по чл.227а, ал. 3 от АПК.
Съобщението за изготвеното решение ведно с копие от решението е получено от касатора на 17.03.2021 г.
Срокът е 14-дневен и изтича на 31.03.2021 г., сряда, работен ден. Касаторът е представил доказателства, че жалбата е подадена по поща на 31.03.2021 г., в срок. Подписана е от адвокат и има представен е документ за внесена държавна такса в размерите по чл.227а, ал. 3 от АПК.
Следва да се изпратят преписи от касационната жалба на останалите страни, с указание за възможността да депозиран писмен отговор в 14-дневен срок от съобщението.
След изтичане на 14-дневния срок, делото да се изпрати по компетентност на Върховен административен съд за произнасяне по постъпилата касационна жалба.
Предвид изложеното съдията – докладчик
Р А З П О Р Е Д И:
ДА СЕ ИЗПРАТИ препис от касационната жалба на останалите страни, с указание за възможността да депозират писмен отговор в 14-дневен срок от съобщението.
СЛЕД изтичане на 14-дневния срок, делото да се изпрати по компетентност на Върховен административен съд за произнасяне по постъпилата касационна жалба.
Административен съдия: