Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 250 от 22.04.2021, Административен съд - Ловеч

Съд
Административен съд - Ловеч
Дело
Административно дело 200/2020
Вид
Разпореждане № 250
Подписан
22.04.2021
Състав
ЛЮБОМИРА ЛЮБЕНОВА КРЪСТЕВА

Цитирани разпоредби

Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е гр. Ловеч, 22.04.2021 г.

ЛОВЕШКИ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, в закрито съдебно заседание, съдия Любомира Кръстева, като разгледа данните по адм.д. № 200 по описа за 2020 год. на Ловешки административен съд, на основание данните по делото и закона, установи следното:

Постъпила е касационна жалба вх. № 1138/01.042021 г.

„Милкком“ ООД, гр.Луковит, чрез адв. А.А., против Решение № 14/23.02.2021 г., постановено по адм. дело №200/2020 г. по описа на Ловешки административен съд.

Подписана е от адвокат и има представен е документ за внесена държавна такса в размерите по чл.227а, ал. 3 от АПК.

Съобщението за изготвеното решение ведно с копие от решението е получено от касатора на 17.03.2021 г.

Срокът е 14-дневен и изтича на 31.03.2021 г., сряда, работен ден. Касаторът е представил доказателства, че жалбата е подадена по поща на 31.03.2021 г., в срок. Подписана е от адвокат и има представен е документ за внесена държавна такса в размерите по чл.227а, ал. 3 от АПК.

Следва да се изпратят преписи от касационната жалба на останалите страни, с указание за възможността да депозиран писмен отговор в 14-дневен срок от съобщението.

След изтичане на 14-дневния срок, делото да се изпрати по компетентност на Върховен административен съд за произнасяне по постъпилата касационна жалба.

Предвид изложеното съдията – докладчик

Р А З П О Р Е Д И:

ДА СЕ ИЗПРАТИ препис от касационната жалба на останалите страни, с указание за възможността да депозират писмен отговор в 14-дневен срок от съобщението.

СЛЕД изтичане на 14-дневния срок, делото да се изпрати по компетентност на Върховен административен съд за произнасяне по постъпилата касационна жалба.

Административен съдия: