Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 128520 от 17.10.2023, Софийски районен съд

Съд
Софийски районен съд
Дело
Частно гражданско дело 45599/2021
Вид
Разпореждане № 128520
Подписан
17.10.2023
В сила
17.10.2023
Състав
ГЕРГАНА ВЕЛИКОВА НЕДЕВА

Цитирани разпоредби

  • чл. 414 · Граждански процесуален кодекс

РАЗПОРЕЖДАНЕ

№ 128520 гр. София, 17.10.2023 г.

СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 164 СЪСТАВ, в закрито заседание на седемнадесети октомври през две хиляди двадесет и трета година в следния състав:

Председател: ГЕРГАНА В. НЕДЕВА като разгледа докладваното от ГЕРГАНА В. НЕДЕВА Частно гражданско дело № 20211110145599 по описа за 2021 година РАЗПОРЕДИ:

Възражението е просрочено!

ЗИ е била връчена на установения по делото адрес на длъжника /както се сочи и в настоящото възражение/ на 10.11.2021 г. като срокът за възражение по чл. 414 ГПК е изтекъл на 10.12.2021 г.

Възражението от 11.10.2023 г. без разглеждане!

Съдия при Софийски районен съд: _______________________ 1