Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 1298 от 18.06.2021, Административен съд - Бургас

Съд
Административен съд - Бургас
Дело
Административно дело 866/2021
Вид
Определение № 1298
Подписан
18.06.2021
В сила
01.07.2021
Състав
ЛИЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА

Цитирани разпоредби

О

П Р Е Д Е Л Е Н И Е гр.Бургас, № 1298 /18.06.2021г.

АДМИНИСТРАТИВЕН

СЪД гр.Бургас, в закрито заседание на осемнадесети юни, през две хиляди и двадесет и първа година, в състав:

СЪДИЯ:

ЛИЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА като разгледа адм.д.№ 866 по описа за 2021г., за да се произнесе съобрази следното:

Производството е образувано по жалба вх.№ 4016/2021г. на А.А.С. с адрес ***.

С разпореждане № 1877 от 29.04.2021г. съдът е оставил жалбата без движение с подробни указания жалбоподателят в седем дневен срок от съобщаването да изправи нередовности, конкретно посочени в разпореждането.

Съобщението с дадените указания е връчено на адреса посочен в жалбата, където е било прието лично от А.А.С. на 10.05.2021г. Законоустановения 7-дневен срок за отстраняване на нередовностите изтича на 17.05.2021г. – понеделник, присъствен ден, като указанията не са изпълнени до настоящия момент.

Съдът намира, че са налице условията на АПК за прекратяване на съдебното производство по адм.дело №866/2021г. поради неотстраняване на нередовностите на жалбата в срок, което е процесуална пречка за продължаване на съдопроизводството по делото.

По изложените съображения и на основание чл.158, ал.3, във вр. чл.150, ал.1, т.5, т.6, т.7 и чл.151, т.3 от АПК, съдът О П Р Е Д Е Л И:

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ жалба вх.№ 4016/2021г. на А.А.С. с адрес ***, като нередовна.

ПРЕКРАТЯВА производството по адм.д.

№866/2021г. по описа на Административен съд гр.Бургас.

Определението, може да се обжалва с частна жалба пред ВАС на РБългария в 7-дневен срок от съобщаването му.

СЪДИЯ: