Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 1250 от 01.11.2019, Районен съд - Стара Загора

Съд
Районен съд - Стара Загора
Дело
Административно наказателно дело 2893/2019
Вид
Определение № 1250
Подписан
01.11.2019
Състав
ЗЛАТКО ДИМИТРОВ МАЗНИКОВ

Цитирани разпоредби

ОПРЕДЕЛЕНИЕ

Номер: 01.11.2019 година гр.Стара

Загора

Старозагорски районен съд Шести наказателен състав

На първи ноември Година: 2019

В закрито заседание в следния състав:

Председател: Златко

Мазников

Съдебни заседатели:

Секретар:

Прокурор:

Разгледа докладваното от съдията Златко Мазников а.н.дело № 2893 по описа за 2019 година и за да се произнесе, съобрази:

Обжалваното наказателно постановление № 19-1228-001625 от 17.07.2019 год., издадено от Грозданка Йорданова Андреева на длъжност началник група в Сектор „ПП“ към ОД на МВР гр.Стара Загора, е било връчено на 09.10.2019 год., и следователно 7-дневният срок за обжалването му е изтекъл на 16.10.2019 год.

(сряда), а жалбата е била подадена по пощата на 17.10.2019 год. – л.6 от делото, поради което същата, като просрочена, се явява недопустима и следва да бъде оставена без разглеждане и върната, а съдебното производство – прекратено.

Воден от изложените съображения, съдът на основание чл.63, ал.2 във връзка с чл.84 от ЗАНН във връзка с чл.323, ал.1, т.2 от НПК

О

П Р Е Д Е Л И :

ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ и ВРЪЩА жалбата на Ж.Д.Д. ***, ЕГН **********, против наказателно постановление № К19-1228-001625 от 17.07.2019 год., издадено от Грозданка Йорданова Андреева на длъжност началник група в Сектор „ПП“ към ОД на МВР гр.Стара Загора.

ПРЕКРАТЯВА съдебното производство по а.н.дело № 2893/2019 год. на Старозагорския районен съд.

Определението подлежи на обжалване от жалбоподателя и въззиваемата страна ОД на МВР гр.Стара Загора в 7-дневен срок от получаване на съобщението пред Старозагорския административен съд.

РАЙОНЕН СЪДИЯ: