Определение № 64 от 29.01.2020, Административен съд - Враца
- Съд
- Административен съд - Враца
- Дело
- Административно дело 489/2019
- Вид
- Определение № 64
- Подписан
- 29.01.2020
- В сила
- 12.02.2020
- Състав
- СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА
Цитирани разпоредби
- чл.158 ал.3 · Административнопроцесуален кодекс
ОПРЕДЕЛЕНИЕ
№ 64 гр. Враца, 29.01.2020г.
АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД – ВРАЦА, трети състав, в закрито заседание на 29.01.2020г., през две хиляди и двадесета година в състав:
АДМ. СЪДИЯ: СЕВДАЛИНА ВАСИЛЕВА като разгледа докладваното от съдия ВАСИЛЕВА адм. дело № 489 по описа на АдмС – Враца за 2019г. и за да се произнесе, взе предвид следното:
С разпореждане от 16.01.2020г. производството по делото е оставено без движение поради нередовност на предявената от И.Й.Г. ***, искова молба против ГД“ИН“, с дадени конкретни указания.
Разпореждането е получено от ищеца на 13.01.2020г. лично. В определения от съда 7-дневен срок, който изтича на 20.01.2020г. той не е изпълнил указанията на съда - не е внесъл дължимата държавна такса.
При така констатираното молбата следва да бъде оставена без разглеждане и производството по делото следва да бъде прекратено.
Водим от гореизложеното и на основание чл.158 ал.3 от АПК съдът
ОПРЕДЕЛИ:
ОСТАВЯ
БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ предявената от И.Й.Г. ***, искова молба против ГД“ИН“ гр.София.
ПРЕКРАТЯВА
ПРОИЗВОДСТВОТО ПО ДЕЛОТО.
Определението подлежи на обжалване пред Върховен административен съд в 7-дневен срок от уведомяване на ищеца, на който на основание чл.138