Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Определение № 1626 от 27.10.2021, Административен съд - Пловдив

Съд
Административен съд - Пловдив
Дело
Административно дело 3872/2019
Вид
Определение № 1626
Подписан
27.10.2021
Състав
ЙОРДАН РОСЕНОВ РУСЕВ

Цитирани разпоредби

О П Р Е Д Е Л Е Н И Е

№.......

Град

Пловдив, 27 октомври 2021 година

В ИМЕТО

НА НАРОДА

Административен съд – Пловдив, ХVІІІ състав, в закрито заседание на двадесет и седми октомври през две хиляди двадесет и първа година, в състав:

АДМИНИСТРАТИВЕН

СЪДИЯ: ЙОРДАН РУСЕВ като разгледа докладваното от съдия Й.Русев адм. дело № 3872 по описа на съда за 2019 година, за да се произнесе, взе предвид следното:

Постъпила е касационна жалба от „Ги стоун“ ЕООД,ЕИК *********, чрез адв. М. К., против Решение № 2104 от 20.11.2020 год.

С разпореждане № 5979 от 27.09.2021г. касационната жалба е оставена без движение, с указания до жалбоподателя в 7-дневен срок от съобщението да отстрани нередовностите в нея, като внесе държавна такса в размер на 1023,76/хиляда двадесет и три лева и седемдесет и шест ст./ по банкова сметка *** - *** - централно управление, и в същия срок да представи платежния документ за внесената държавна такса в деловодството на Административен съд – Пловдив.

Посочено е в разпореждането, че при неотстраняване на нередовностите в срок, жалбата ще бъде върната.

Разпореждането е връчено редовно на жалбоподателя на 11.10.2021г. В указания 7-дневен срок за отстраняване на нередовностите, който изтича на

18.10.2021г.- работен ден, същите не са отстранени.

С оглед на изложеното съдът намира, че не са изпълнени указанията, дадени в Разпореждане № 5979 от 27.09.2021г., поради което са налице предпоставките на чл. 213а, ал. 1, изр. 2 от АПК касационната жалба следва да бъде върната на жалбоподателя.

Поради изложеното, съдът

О П Р Е Д Е Л И :

ВРЪЩА касационна жалба вх. № 21385/14.12.2020г., подадена от „Ги стоун“ ЕООД, ЕИК *********, чрез адв. М. К., против Решение № 2104 от 20.11.2020 год.

Определението подлежи на обжалване с частна жалба пред Върховния административен съд в 7-дневен срок от съобщаването с препис за страните.

АДМИНИСТРАТИВЕН

СЪДИЯ: