Определение № 264800 от 17.12.2020, Районен съд - Варна
- Съд
- Районен съд - Варна
- Дело
- Гражданско дело 14865/2020
- Вид
- Определение № 264800
- Подписан
- 17.12.2020
- В сила
- 13.01.2021
- Състав
- РУМЯНА ДИМОВА ХРИСТОВА
О П Р Е Д Е Л Е Н И Е гр.
Варна; 17.12.2020год.
ВАРНЕНСКИ РАЙОНЕН СЪД, ГРАЖДАНСКО ОТДЕЛЕНИЕ, ХVІ състав, в закрито заседание, проведено на седемнадесети декември през две хиляди и двадесета година , в състав:
РАЙОНЕН
СЪДИЯ:РУМЯНА ХРИСТОВА като разгледа гр. д. № 14 865 по описа на съда за 2020 г., за да се произнесе, взе предвид следното:
Производството по делото е образувано по молба на Й.М.И. против В.М.М..
С разпореждане № 271472/2020 г. производството по делото е оставено без движение, като на молителя са дадени конкретни указания за отстраняване на нередовностите в депозираната от него молба в едноседмичен срок от получаване на съобщението. Указано е и, че при неотстраняване на нередовностите в дадения срок,производството по делото ще бъде прекратено.
Съобщение за горното разпореждане е редовно връчено на молителя на 27.11.20год. Срокът за изпълнение на дадените от съда указания е изтекъл на 04.12.2020год. В срока за изпълнение и понастоящем, молителят не е отстранил констатираните в молбата нередовности.
Предвид горното съдът счита, че на основание чл.129, ал.4 във вр. с ал.3 от ГПК , молбата следва да бъде върната , а производството по делото прекратено.
Воден от горното, съдът
О П Р Е Д Е
Л И:
ВРЪЩА молба с вх.№ 282824/19.11.2020год. подадена от Й.М.И. против В.М.М..
ПРЕКРАТЯВА производството по гр. д. №14865/20г. по описа на Варненски районен съд, ХVІ състав.
Определението подлежи на обжалване в едноседмичен срок от съобщаването му на молителя с частна жалба пред Варненски окръжен съд.
Препис от определението да се връчи на ищеца.
РАЙОНЕН
СЪДИЯ: