Акт № 1201 от 16.02.2016, Районен съд - Благоевград
- Съд
- Районен съд - Благоевград
- Дело
- 2659/2015
- Подписан
- 16.02.2016
Цитирани разпоредби
- чл. 262, ал.2 · Граждански процесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
Номер
271
Година
2011
Град
Златоград
Районен Съд - Златоград
На
03.23
Година
2011
В закрито заседание в следния състав:
Председател:
Росица Кокудева като разгледа докладваното от съдията Росица Кокудева
Гражданско I инстанция дело номер
20105420100077 по описа за
2010 година
В РС гр. Златоград е постъпила Въззивна жалба, вх. № 629/21.03.2011 г., подадена от Община гр. Неделино, чрез Илия Петров Вълчев – Кмет на Община Неделино против Решение № 13/01.02.2011 г., постановено по гр.д. № 77/2010 г., по описа на Районен съд гр. Златоград.
Съобщението за изготвеното Решение, е връчено на ищеца на 28.02.2011 г. Двуседмичният срок за обжалване е изтекъл на 14.03.2011 г., а въззивната жалба е подадена на 19.03.2011 г., видно от пощенското клеймо.
Съгласно чл. 262, ал.2 ГПК жалбата се връща, когато е подадена след срока, поради което, съдът Р А З П О Р Е Д И:
ВРЪЩА Въззивна жалба, вх. № 629/21.03.2011 г., подадена от Община гр. Неделино, чрез Илия Петров Вълчев – Кмет на Община Неделино против Решение № 13/01.02.2011 г., постановено по гр.д. № 77/2010 г., по описа на Районен съд гр. Златоград.
РАЗПОРЕЖДАНЕТО подлежи на обжалва в едноседмичен срок от съобщаването му.
С Ъ Д И Я :