Разпореждане № 2454 от 23.02.2022, Административен съд - Варна
- Съд
- Административен съд - Варна
- Дело
- Административно дело 2723/2021
- Вид
- Разпореждане № 2454
- Подписан
- 23.02.2022
- Състав
- МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА ЖЕЛЯЗКОВА
Цитирани разпоредби
- чл.151 ал.3 · Административнопроцесуален кодекс
- чл.158 ал.3 · Административнопроцесуален кодекс
- чл.213а · Административнопроцесуален кодекс
- чл.213а ал.1 изр.2 · Административнопроцесуален кодекс
- чл.231 · Административнопроцесуален кодекс
- чл.236 · Административнопроцесуален кодекс
Р А
З П О
Р Е Ж
Д А Н Е
№……………………………….2022г., гр.Варна
ВАРНЕНСКИЯТ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД, ХVІІІ състав, в закрито заседание на двадесет и трети февруари 2022г., като разгледа докладваното от съдия МАРИЯ ЖЕЛЯЗКОВА адм.д № 2723/2021г. по описа на съда, за да се произнесе, взе предвид следното:
Производството по делото е образувано по жалба на Н. Ю.Я.,
ЕГН **********, против Заповед № Л-4288/06.11.2021г. на Гл.директор на ГДИН-София, с която е наредено преместването му в Затвора Белене.
С Определение № 44/10.01.2022г. на основание чл.158 ал.3 вр. чл.151 ал.3 от АПК жалбата на Нурдин Ю.Я. е оставена без разглеждане и производството по делото е прекратено.
Срещу така постановеното определение от лицето е подадена частна касационна жалба вх.№ 992/21.01.2022г. С Разпореждане № 912/24.01.2022г. същата е оставена без движение поради констатирани при извършената по реда на чл.213а вр. чл.231 от АПК проверка нередовности, като на страната е предоставен 7-дневен срок за отстраняването им, с указание, че при неизпълнение в рамките на същия, частната касационна жалба ще бъде върната.
Разпореждането на съда е получено лично от жалбоподателя на 28.01.2022г. Срокът за отстраняване на нередовностите на частната жалба е изтекъл на 04.02.2022г. – присъствен ден. В рамките на същия, както и до момента на постановяване на настоящото разпореждане, не са отстранени нередовностите на частната жалбата.
Предвид изложеното и доколкото нередовностите на частната жалба не са отстранени в срока по чл.213а ал.1 изр.1, вр. чл.236 от АПК, на основание чл.213а ал.1 изр.2 от АПК същата следва да бъде върната.
Воден от горното, съдът
Р А З П О Р Е Д И :
ВРЪЩА на жалбоподателя
Н.Ю.Я., ЕГН ********** частна касационна жалба вх. №992/21.01.2022г., против Определение № 44/10.01.2022г. по адм.д. № 2723/2021г. по описа на Административен съд-Варна.
Разпореждането може да се обжалва с частна жалба пред Върховен административен съд на РБ, в седмодневен срок от съобщаването му.
АДМИНИСТРАТИВЕН СЪДИЯ: