Разпореждане № 40125 от 04.08.2016, Софийски градски съд
- Съд
- Софийски градски съд
- Дело
- Гражданско дело 1163/2014
- Вид
- Разпореждане № 40125
- Подписан
- 04.08.2016
- Състав
- ЖОРЖ СТОИМЕНОВ ГИГОВ
Цитирани разпоредби
- чл.262,ал.2,т.1 · Граждански процесуален кодекс
- чл.275,ал.2 · Граждански процесуален кодекс
Р
А З П
О Р Е
Ж Д А
Н Е гр.София, 04 август 2016год.
Софийски градски съд, Гражданска колегия, І отделение, 7 състав, в закрито съдебно заседание на четвърти август две хиляди и шестнадесета година в състав:
ПРЕДСЕДАТЕЛ:ЖОРЖ ГИГОВ
Като разгледа докладваното от съдия Гигов гр.дело №1163/2014год., за да се произнесе взе предвид следното:
Съдът констатира,че разпореждането за връщане на въззивна жалба от 11.07.2016год.е редовно съобщено на 15 юли 2016год., частната жалба против това разпореждане е заведена в СГС с вх. №190550/27.07.2016год., изпратена по пощата на 25.07.2016год., след изтичане на законоустановения седмичен срок, който е изтекъл на 22.07.2015год. поради което частната жалба следва да се върне,като просрочена.
Съдът на основание чл.262,ал.2,т.1 вр. чл.275,ал.2 ГПК,
Р
А З П
О Р Е
Д И :
ВРЪЩА частна жалба вх.190550/27.07.2016год. на „Н.Н.”ООД против разпореждане от11.07.2016год., с което се връща въззивна жалба вх.№134291/04.11.2015год.
Разпореждането може да се обжалва с частна жалба пред Софийски апелативен съд в едноседмичен срок от връчването му.
ПРЕДСЕДАТЕЛ: