Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 40125 от 04.08.2016, Софийски градски съд

Съд
Софийски градски съд
Дело
Гражданско дело 1163/2014
Вид
Разпореждане № 40125
Подписан
04.08.2016
Състав
ЖОРЖ СТОИМЕНОВ ГИГОВ

Цитирани разпоредби

Р

А З П

О Р Е

Ж Д А

Н Е гр.София, 04 август 2016год.

Софийски градски съд, Гражданска колегия, І отделение, 7 състав, в закрито съдебно заседание на четвърти август две хиляди и шестнадесета година в състав:

ПРЕДСЕДАТЕЛ:ЖОРЖ ГИГОВ

Като разгледа докладваното от съдия Гигов гр.дело №1163/2014год., за да се произнесе взе предвид следното:

Съдът констатира,че разпореждането за връщане на въззивна жалба от 11.07.2016год.е редовно съобщено на 15 юли 2016год., частната жалба против това разпореждане е заведена в СГС с вх. №190550/27.07.2016год., изпратена по пощата на 25.07.2016год., след изтичане на законоустановения седмичен срок, който е изтекъл на 22.07.2015год. поради което частната жалба следва да се върне,като просрочена.

Съдът на основание чл.262,ал.2,т.1 вр. чл.275,ал.2 ГПК,

Р

А З П

О Р Е

Д И :

ВРЪЩА частна жалба вх.190550/27.07.2016год. на „Н.Н.”ООД против разпореждане от11.07.2016год., с което се връща въззивна жалба вх.№134291/04.11.2015год.

Разпореждането може да се обжалва с частна жалба пред Софийски апелативен съд в едноседмичен срок от връчването му.

ПРЕДСЕДАТЕЛ: