Към съдържанието
Правото

Търсене / Съдебна практика

Разпореждане № 2291 от 10.05.2022, Окръжен съд - Варна

Съд
Окръжен съд - Варна
Дело
Гражданско дело 2747/2021
Вид
Разпореждане № 2291
Подписан
10.05.2022
В сила
10.05.2022
Състав
Атанас Василев Славов

Цитирани разпоредби

РАЗПОРЕЖДАНЕ

№ 2291 гр. Варна, 10.05.2022 г.

ОКРЪЖЕН СЪД – ВАРНА, VI СЪСТАВ, в закрито заседание на девети май през две хиляди двадесет и втора година в следния състав:

Председател: Атанас В. Славов като разгледа докладваното от Атанас В. Славов Гражданско дело № 20213100102747 по описа за 2021 година за да се произнесе взе предвид следното:

Подадена е частна жалба с вх. № 5484/07.03.2022 г. от ИВ. ХР. П., чрез адв. А.Г., срещу Определение № 615/14.02.2022 г. по настоящото дело.

С Разпореждане № 1289/11.03.2022 г. са дадени указания на жалбоподателя, в едноседмичен срок от получаване на съобщението, да отстрани констатирани нередовности на частната жалба.

В рамките на указания срок, изтекъл на 20.04.2022 г., а и към настоящия момент, не са отстранени нередовностите на частната жалба, поради което същата следва да бъде върната, на основание чл. 275, ал. 2, вр. чл. 262, ал. 2, т. 2 от ГПК.

Мотивиран от изложеното, съдът

РАЗПОРЕДИ:

ВРЪЩА частна жалба с вх. № 5484/07.03.2022 г. от ИВ. ХР. П., чрез адв. А.Г., срещу Определение № 615/14.02.2022 г. по гр. дело № 2747/2021 г. по описа на ВОС.

Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Варненски апелативен съд, в едноседмичен срок от връчването му на жалбоподателя.

Съдия при Окръжен съд – Варна: _______________________ 1