Разпореждане № 2291 от 10.05.2022, Окръжен съд - Варна
- Съд
- Окръжен съд - Варна
- Дело
- Гражданско дело 2747/2021
- Вид
- Разпореждане № 2291
- Подписан
- 10.05.2022
- В сила
- 10.05.2022
- Състав
- Атанас Василев Славов
Цитирани разпоредби
- чл. 262, ал. 2, т. 2 · Граждански процесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
№ 2291 гр. Варна, 10.05.2022 г.
ОКРЪЖЕН СЪД – ВАРНА, VI СЪСТАВ, в закрито заседание на девети май през две хиляди двадесет и втора година в следния състав:
Председател: Атанас В. Славов като разгледа докладваното от Атанас В. Славов Гражданско дело № 20213100102747 по описа за 2021 година за да се произнесе взе предвид следното:
Подадена е частна жалба с вх. № 5484/07.03.2022 г. от ИВ. ХР. П., чрез адв. А.Г., срещу Определение № 615/14.02.2022 г. по настоящото дело.
С Разпореждане № 1289/11.03.2022 г. са дадени указания на жалбоподателя, в едноседмичен срок от получаване на съобщението, да отстрани констатирани нередовности на частната жалба.
В рамките на указания срок, изтекъл на 20.04.2022 г., а и към настоящия момент, не са отстранени нередовностите на частната жалба, поради което същата следва да бъде върната, на основание чл. 275, ал. 2, вр. чл. 262, ал. 2, т. 2 от ГПК.
Мотивиран от изложеното, съдът
РАЗПОРЕДИ:
ВРЪЩА частна жалба с вх. № 5484/07.03.2022 г. от ИВ. ХР. П., чрез адв. А.Г., срещу Определение № 615/14.02.2022 г. по гр. дело № 2747/2021 г. по описа на ВОС.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Варненски апелативен съд, в едноседмичен срок от връчването му на жалбоподателя.
Съдия при Окръжен съд – Варна: _______________________ 1