Разпореждане № 95669 от 17.06.2025, Софийски районен съд
- Съд
- Софийски районен съд
- Дело
- Гражданско дело 69037/2022
- Вид
- Разпореждане № 95669
- Подписан
- 17.06.2025
- В сила
- 17.06.2025
- Състав
- ДЕСИСЛАВА АЛЕКСАНДРОВА АЛЕКСИЕВА
Цитирани разпоредби
- чл. 262, ал. 2, т. 2 · Граждански процесуален кодекс
- чл. 275, ал. 2 · Граждански процесуален кодекс
РАЗПОРЕЖДАНЕ
№ 95669 гр. София, 17.06.2025 г.
СОФИЙСКИ РАЙОНЕН СЪД, 166 СЪСТАВ, в закрито заседание на седемнадесети юни през две хиляди двадесет и пета година в следния състав:
Председател: ДЕСИСЛАВА АЛ. АЛЕКСИЕВА като разгледа докладваното от ДЕСИСЛАВА АЛ. АЛЕКСИЕВА Гражданско дело № 20221110169037 по описа за 2022 година
Производството е по реда на чл. 275, ал. 2 ГПК вр. 262 ГПК .
Подадена е частна жалба от 14.04.2025 г. от ищците М. Д. и М. Г.- Д. срещу определение от 07.03.2025 г., постановено по настоящото дело.
С разпореждане № 63438 от 16.04.2025 г. частната жалба е оставена без движение за изправяне на констатираните нередовности, като на жалбоподателите са указани последиците при тяхното неотстраняване в срок.
Препис от разпореждането е връчен на жалбоподателите на 05.06.2025 г. Определеният на страната едноседмичен срок е изтекъл на 12.06.2025 г., в рамките на който не са предприети процесуални действия за изпълнение на указанията на съда. Воден от горното и на основание чл.275, ал. 2 ГПК вр. чл.
262, ал. 2, т. 2 ГПК , съдът
РАЗПОРЕДИ:
ВРЪЩА частна жалба вх. № 131954/14.04.2025 г. от М. Д. и М. Г.- Д. срещу определение от 07.03.2025 г. по гр.д. № 69037/2022 г. на СРС.
Разпореждането подлежи на обжалване с частна жалба пред Софийския градски съд в едноседмичен срок, считано от датата на съобщаването му.
Съдия при Софийски районен съд: _______________________ 1